Dovoľujeme si Vás srdečne privítať na stránke našej chovateľskej stanice „Mirmarel Majestic“.

Psom ako takým sa venujem už dlhé roky, nepoznám iného tvora, ktorý by Vám dal pocit, ze ste vzácny a výnimočný. Je to váš priateľ, partner, ochranca, váš pes. Vy ste jeho život, jeho láska, jeho pán, bude patriť Vám, bude Vám verný a spoľahlivo Vám bude slúžiť do posledného úderu srdca a Vašou úlohou je byť hodný jeho oddanosti.

Od malého chlapca som mal rôzne plemená psov ..... Prvú nemecký dogu som mal ako 12-ročný, volala sa Betty. Odvtedy som si toto plemeno zamiloval. Po Bettine prišla Ariela, po nej Tabita ... až som sa dostal k čiernemu psovi menom Bruno Angels Valley. Výstav som sa začal zúčastňovať spočiatku iba pasívne, až pri Brunovi som si povedal, že to skúsime. Nebolo to jednoduché, ale nakoniec prišli prvé úspechy.

V lete 2011 som si doniesol domov šteniatka plášťovej nemeckej dogy Tamira Gold Siux a Tayu Gold Siux a na jeseň harlekýnku Elzu Angels Valley. Vďaka týmto trom čiernobielym nezbedníkom som sa na prechádzkach zoznámil so svojou manželkou a jej maďarskou vyžlou Bárou z Malej Hôrky. Spolu sme sa postupne začali venovať výstavám a v roku 2014 sme založili svoju chovateľskú stanicu s chráneným názvom „Mirmarel Majestic“ a začala sa ďalšia kapitola nášho kynologického života.

Kontakt

Mirmarel Majestic Martin Lacko
Športovcov 166/9
914 01 Trenčianska Teplá
Slovakia
+ 421 903 039 391
+ 421 903 147 939
mirmarelmajestic@gmail.com